Google AdSense

Ubytování


K ubytování hostů slouží především sedm lázeňských hotelů:

Libuše – hlavní lázeňská budova, kde se nachází inhalatorium, balneologické procedury, elektroléčba, rehabilitace. Najdeme zde také jídelnu, kavárnu, klubovnu a prostory vyhrazené ke kulturním a společenským účelům.

Slezský dům – budova postavená v roce 1909, nyní nově po rekonstrukci. V objektu se nachází společenská místnost a nadstandardně vybavené jedno a dvoulůžkové pokoje včetně TV a satelitu, vlastního sociálního zařízení.

Bezruč – nově rekonstruovaný lázeňský dům s jedno a dvoulůžkovými pokoji s TV a satelitem, lázeňskou čítárnou a připojením k internetu

U lesa – menší lázeňský dům s maximální kapacitou 48 osob.Nabízí nadstandardně vybavené pokoje a možnost využití přilehlého víceúčelového hřiště.

Opava – původní objekt z roku 1844, který prošel v roce 1996 rekonstrukcí. Nabízí nadstandardně vybavené jedno a dvoulůžkové pokoje. Kapacita objektu je 43 lůžek.

Pošta – budova z roku 1803 prošla před šesti lety rekonstrukcí. Nabízí taktéž jedno a dvoulůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem.

Vlasta - budova pochází z roku 1894, po rekonstrukci v roce 2005. Její kapacita je 32 lůžek na jedno a dvoulůžkových pokojích I. Kategorie, vhodné pro rodiny s dětmi.,